Zniżki studenckie
Etam
10% RABATU DLA STUDENTÓW
Etam - 10% RABATU DLA STUDENTÓW
Etam

Informacje o ofercie zniżka studencka

Zyskaj 10% RABATU DLA STUDENTÓW Etam dzięki Student Beans.​ ​ Użyj kodu promocyjnego Etam podczas płatności, aby skorzystać z 10% rabatu na swoje zamówienie.​

10% RABATU DLA STUDENTÓW: aby uzyskać kod promocyjny zarejestruj się w serwisie Student Beans i potwierdź swój status studenta. Wszelkie informacje odnośnie rejestracji znajdują się bezpośrenio w serwisie Student Beans. Po pomyślnej rejestracji otrzymasz kod uprawniający do 10% rabatu na Etam.pl. Zniżka studencka nie łączy się z wyprzedażą oraz innymi promocjami dostępnymi na stronie Etam.pl oraz nie obowiązuje na zakup kolekcji SMOON, Minuit Paris, Live Show, Edition Collector. Indywidualny kod promocyjny należy wprowadzić bezpośrednio w koszyku zamówienia. Po poprawnym wpisaniu kodu zniżka naliczy się automatycznie. Etam zastrzega sobie prawo do zmiany oferty dla studentów w dowolnym momencie. Wymiany i zwroty: zapoznaj się z warunkami obowiązującymi na stronie Etam.pl​.

Pokaż zasady i warunki

Etam

Marka Etam powstała z myślą o kobietach. Dzięki zmysłowej i komfortowej bieliźnie oraz wysokiej jakości piżamom i technicznej kolekcji sportowej dajemy Wam codzienną dawkę piękna i wygody.

Student Beans wykorzystuje pliki cookie, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość. Przyjmij to lub dowiedz się więcej.